kategorie

Szybki kontakt

e-mail: ctuning@op.pl
tel./fax: 089 767 03 35
tel. kom.: 0 609 035 257
tel. kom.: 0 607 205 328
2362806 pomoc techniczna
36031695 wysyłki
wampiers
kamillo1900
carledtuningGodziny Pracy:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00
niedziela (wiosna/lato) Giełda Pruszcz Gdański i Olsztyn

Liczba odwiedzin: 1
Aktualnie online: 3

Sprzedaż hurtowa

Prowadzimy sprzedaż hurtową artykułów importowanych z Azji:

- żarówki LED,
- elementy ze skóry,
- mieszki,

oraz wiele innych akcesoriów wyposażenia Twojego samochodu.

Regulamin

Regulamin Sklepu


 
Zamówienia

1.    Zamówienia w sklepie można składać na stronach internetowych poprzez formularz zamówień a także listem e-mail wysłanym na adres ctuning@op.pl kontaktując się telefonicznie, 0-607-205-328 lub poprzez GG 2362806
 
2.    Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, a w szczególności podanie numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail umożliwiającego potwierdzenie oraz ewentualną weryfikację zamówienia. Zamówienia złożone bez podania tych danych będą usuwane.

3.  Zamówienia realizowane będą od 3 do 14 dni roboczych

4. Towary wysyłane są w dniu księgowania wpłaty lub na drugi dzień (nie przyjmujemy potwierdzeń wpłat)

Ochrona  Danych Osobowych

1.    Dane osobowe podawane podczas rejestracji klienta będą gromadzone i przetwarzane przez firmę PPHU CONCORD . wyłącznie w celu realizacji zamówień zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" i nie będą udostępniane zewnętrznym podmiotom. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Zamawiający podając te dane i przesyłając je do firmy PPHU CONCORD  poprzez wysłanie formularza lub listu e-mail wyraża równocześnie zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie. Zgoda taka może być przez klienta w każdej chwili odwołana poprzez wysłanie do firmy PPHU CONCORD  listu e-mail z takim żądaniem.
 
2.    Zawartość Sklepu Internetowego oraz wszystkich pozostałych stron w domenie concordtuning.pl zawierających spisy oferowanych towarów nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a zatem złożone przez klienta zamówienie nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia lub wysyłając list e-mail zawierający zamówienie składa firmie PPHU CONCORD ofertę kupna określonego towaru.
 
3.    Warunkiem przyjęcia zamówienia do weryfikacji możliwości jego realizacji jest otrzymanie od klienta potwierdzenia chęci dokonania zakupu przesłanego pocztą e-mail zgodnie z instrukcjami wysłanymi do klienta przez automatyczny system obsługi Sklepu Internetowego lub przedstawiciela działu sprzedaży. Zamówienia telefonicznie nie wymagają dodatkowych potwierdzeń przez klienta.
 
4.    Jeżeli wszystkie zamawiane towary będą dostępne w magazynie, a ich aktualne ceny zgodne z podawanymi w ofercie na stronach internetowych PPHU CONCORD zamówienie zostanie zrealizowane i przesłane na podany przez klienta adres. Koszty manipulacyjne naliczane są tylko raz przy dostawie głównej, nawet jeśli zamówienie będzie realizowane w kilku przesyłkach.
 
5.    Firma PPHU CONCORD nie gwarantuje ciągłej dostępności w sprzedaży oferowanych towarów oraz zachowania ich cen. Zastrzegamy sobie prawo do ich zmiany w okresie od czasu ostatniej aktualizacji przedstawianej oferty. Jeżeli taka zmiana wystąpi zamawiający zostanie o tym poinformowany odrębnym listem e-mail lub telefonicznie oraz poproszony o ponowne potwierdzenie swojego zamówienia na nowych warunkach. Takie ponowne potwierdzenie jest warunkiem koniecznym do realizacji złożonego zamówienia. Jego brak będzie traktowany jako rezygnacja z chęci zakupu.

Towary

1.    Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie są nowe, sprawne, wolne od wad fizycznych i prawnych (legalne).
 
2.    Niektóre z towarów dostępnych w CONCORD-TUNING.PL mogą być wykorzystane w sposób niezgodny z warunkami poruszania się po drogach publicznych. Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystywanie towarów w sposób niezgodny z prawem.
 
3.    Nie ponosimy odpowiedzialności za straty spowodowane nieprawidłowym montażem lub niewłaściwym wykorzystywaniem towarów. Każda wątpliwość dotycząca montażu określonej części powinna być skonsultowana z serwisem we własnym zakresie.
 
4.    Wszystkie ceny towarów podawane w Sklepie Internetowym są cenami brutto, co oznacza, że zawierają podatek VAT o stawce określonej odpowiednimi przepisami.

5.   Odbiorcy Hurtowi po zalogowaniu do sklepu widzą ceny netto, co oznacza że nie zawiarają podadku VAT.
 
6.    Złożenie zamówienia nadaje mu mocy prawnej i zobowiązuje Kupującego do odbioru towaru.
 
7.    Wybrane zamówienia mogą zostać przez nas dodatkowo potwierdzone telefonicznie.
 
8.    Zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od przyjęcia i realizacji zamówienia w przypadku niemożności określenia czasu realizacji zamówienia, nieprzewidzianej zmiany cen fabrycznych lub w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
 
9.    Za zamówione towary można płacić gotówką przy odbiorze, a także na konto bankowe PPHU CONCORD. Na wybrane produkty wymagana jest przedpłata. Zamówienie jest realizowane po wpłynięciu kwoty na nasze konto.

10.Ceny produktów umieszczonych w sklepie internetowym, które są objęte promocją dotyczą wyłącznie zakupu drogą internetową i nie mogą być łączone z promocjami w sklepie miejscowym.


PPHU-CONCORD
Olsztyńska 13a
11-100 LIDZBARK WARMIŃSKI

BANK PKO   48102035700000220200336354


Zwroty

1.    Kupujący będący konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny i dokonać zwrotu w ciągu 10 dni od daty wydania mu towaru (Zwrot w trybie art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów [...] (Dz.U.00.22.271 z dnia 31 marca 2000 r.))
 
2.    Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym - nie może nosić śladów używania, nie może być uszkodzony lub niekompletny. Towar zabezpieczony fabrycznie przed otwarciem nie może być zwrócony po zdjęciu opakowania (np. folii) lub plomby zabezpieczającej.
 
3.    Towar należy odesłać na adres naszej siedziby wskazany we Wstępie do Regulaminu.
 
4.    Koszty wysyłki zwrotnej ponosi konsument. Nie przyjmujemy paczek płatnych za pobraniem.
 
5.    Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu - paragon lub fakturę oraz dane rachunku bankowego Kupującego.
 
6.    Gwarantujemy zwrot pieniędzy w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu w wysokości ceny towaru.
 
7.    Na podstawie art. 10, pkt. 3, ust. 4 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów [...] (Dz.U.00.22.271 z dnia 31 marca 2000 r.) nie przyjmujemy zwrotów towarów o właściwościach określonych przez Kupującego w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą.
 
8.    Na podstawie art. 10, pkt. 3, ust. 5 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów [...] (Dz.U.00.22.271 z dnia 31 marca 2000 r.) nie zwracamy kosztów przesyłki oraz prowizji za płatność kartą płatniczą.
 
9.    Towary sprzedawane w Sklepie Internetowym objęte są rękojmią sprzedającego zgodnie z obowiązującymi przepisami.

10.  Zwrot towarów tylko w nie otwartych opakowańiach.

Inne Postanowienia

  • Towary sprzedawane w Sklepie Internetowym mogą być nie dopuszczone do ruchu drogowego tylko do sportu (np zjazdy klubowe,pokazy)
  • Niektóre zamienniki orginalnych cześci mogą odbiegać od normy wymiarowej.


Inne Postanowienia

1.    Firma PPHU CONCORD. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
 
2.    W przypadku większych zamówień firma PPHU CONCORD zastrzega sobie prawo do realizacji ich w osobnych partiach jednak koszt przesyłki będzie policzony tylko raz.
 
3.    Integralną częścią niniejszego regulaminu są wszystkie informacje oraz instrukcje przesyłane do klienta pocztą e-mail przez skrypt automatycznego systemu obsługi Sklepu Internetowego lub przedstawiciela działu sprzedaży podczas procesu składania, potwierdzania i weryfikacji zamówienia.

 

 

Warunki gwarancji i reklamacji

1.    Firma CONCORD do każdego towaru dodaje karte gwarancyjną/paragon/faktura która udziela  12/24-miesięcznej gwarancji  producenckiej, rozpoczynającej się w dniu jego sprzedaży, chyba, że na dany Towar jest ustalony inny okres gwarancji. Nasza firma gwarantuje poprawne działanie Towaru oraz usunięcie wad ujawnionych w okresie objętym gwarancją.

2.     Udzielona gwarancja uprawnia Zamawiającego do żądania usunięcia wad Towaru.

3.     Gwarancja nie obejmuje:

  • wad i usterek Towaru powstałych podczas transportu,
  • wad i usterek spowodowanych niewłaściwą eksploatacją lub działaniem czynników zewnętrznych, takich jak np. powódź, pożar, niekorzystne warunki atmosferyczne itp.,
  • wad i usterek powstałych na skutek przeróbek, zmian oprogramowania, błędnej konfiguracji lub napraw dokonywanych przez osoby nieupoważnione,
  • konserwacji i przeglądów okresowych,
  • wymiany baterii.
  • Optoelektronikę (żarówki led, diody itp)
  • Żarówki
  • Części elektroniczne samochodowe

4.    W przypadku stwierdzenia wady Towaru, Zamawiający powinien niezwłocznie zawiadomić SERWIS prawidłowo wypełniając Zgłoszenie Reklamacyjne. Formularz Zgłoszenia Reklamacyjnego dostępny jest na stronie internetowej:Pliki do pobrania  i wymaga wypełnienia wszystkich pól.

5.    Na potrzeby stwierdzenia wady reklamowanego Towaru, Zamawiający wysyła na swój koszt Towar w oryginalnym opakowaniu wraz z kompletem wyposażenia na adres Firmy CONCORD z dopiskiem SERWIS. 

6.    SERWIS-CONCORD rozpatrzy Zgłoszenie Reklamacyjne w terminie 14 dni, licząc od dnia, w którym będzie dysponował do zbadania wadliwym Towarem wraz z dokumentem sprzedaży, (jeżeli towar został sprzedany do klienta) i pisemnym Zgłoszeniem Reklamacyjnym. W szczególnych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu, a o fakcie tym Klient zostanie powiadomiony.    W przypadku braku załączenia Zgłoszenia Reklamacyjnego lub gdy będzie ono sporządzone nieprawidłowo, SERWIS-CONCORD zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu rozpatrywania reklamacji do momentu uzyskania kompletu wymaganych informacji i dokumentów

7.    W przypadku gdy Towar będzie miał nieczytelne numery seryjne, SERWIS-CONCORD zastrzega sobie prawo do odesłania reklamowanego Towaru na koszt Zamawiającego bez rozpatrzenia Zgłoszenia Reklamacyjnego.

8.    Koszty konserwacji i czyszczenia, jak również koszty ekspertyz, w wyniku których nie stwierdzono uszkodzeń lub stwierdzono uszkodzenia powstałe z winy Zamawiającego, obciążają Zamawiającego.

9.    Reklamacje, zgłaszane w ramach udzielonej gwarancji, nie mogą być dla Zamawiającego podstawą do odmowy lub wstrzymania płatności za odebrany Towar.

10.  W przypadku, gdy usunięcie wad Towaru jest niemożliwe lub wiąże się z nadmiernymi kosztami, SERWIS-CONCORD uprawniony jest, niezależnie od żądania Zamawiającego, do wymiany Towaru na wolny od wad.

11. SERWIS-CONCORD dołoży wszelkich starań, by zasadne reklamacje były       zrealizowane w terminie 14 dni od daty rozpatrzenia. W przypadku, gdy realizacja reklamacji w tym terminie nie będzie możliwa, strony uzgodnią odrębne warunki i tryb postępowania.

 

mój koszyk

Ilość produktów w koszyku: 0
Suma zakupów: 0,00 PLN

Zobacz szczegóły Złóż zamówienie

Wyszukiwarka

waluta

recenzje

Hey, that\'s poweufrl
2016-08-14 01:21:43
Hey, that\'s poweufrl. Thanks for the news. http://bajvgkqzvf.com...

Zobacz szczegóły

promocja

SKRZYNKA NA ELEKTRONARZĘDZIA + WKRĘTAK 58G145 + WIERTARKA 58G715 + URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE 59G022
Cena netto: 300,00 PLN
WENTYLATOR STOJĄCY 230V
Cena netto: 56,00 PLN
Ładowarka samochodowa 2xUSB 2,1A + kabel micro USB
Cena netto: 8,75 PLN
Taka promocja może się
już nigdy nie powtórzyć!

REKLAMA